Podtlakové přídavné zařízení „BE“ ke stroji Optimas

Podtlakové přídavné zařízení „BE“ ke stroji Optimas – speciální, pro pokládací stroj na zámkovou dlažbu Optimas přizpůsobené podtlakové zařízení, utčené pro pokládání betonových a žulových obrubníků, betonových nebo žulových desek, příp. žlabových prvků.

Podtlakové přídavné zařízení „BE“ na stroji Optimas pro pokládání zámkové dlažby

Podtlakové přídavné zařízení se na stroj namontuje velmi rychle a snadno a tím je připravené k použití. funkce „přisát“ a „uvolnit“ ovládá přímo řidič stroje.

Řidič může betonové díly nebo díly z přírodního kamene odebírat přímo z palety a je může uložit přímo na požadované místo. Redukují se tak nejen vysoké mzdové náklady, nýbrž i těžká tělesná práce se sníží na pouhý zlomek její původní hodnoty. Jednoduchá obsluha dovoluje velmi vysoké hodinové výkony.

Díky jednoduché výměně přísavné desky je podtlakové přídavné zařízení vhodné jak k ukládání betonových či přírodních kamenných obrubníků, tak i k ukládání žlabových prvků (až 7 kusů v jednom pracovním kroku). Vhodné i k ukládání betonových nebo přírodních kamenných desek a mnoha dalších betonových nebo přírodních prvků.

Vaše výhody:

  • usnadnění těžké práce
  • úspora pracovního času
  • omezená potřeba personálu
  • lze univerzálně nasadit pro prvky z betonu i přírodního kamene
  • jednoduchá montáž
Rozměry: 540 x 630 x 550 mm
Nosnost: max. 600 kg – může se lišit dle typu stroje a typu přísavky
Vlastní hmotnost: 70 kg